Риба плакия

Риба плакия

Рецепта за риба плакия Приготвяне и необходими продукти за риба плакия. Вземаме 1 кг бяла риба, сом или шаран, 1 кг кромид лук, 6–7 скилидки чесън лук, 1 водна чаша олио, доматен сос, червен и черен пипер, 1 дафинов лист,