Телешко варено

телешко варено

Телешко варено Как да си направим телешко варено: Продукти: 1 кг телешко месо 2-3 моркова 1 глава целина магданоз 2 глави лук 5-6 картофа Вземаме 1 кг телешко месо откъм опашката, нарязваме го на парчета, заливаме със студена вода и